Jdi na obsah Jdi na menu
 


Texaský masakr motorovou pilou

Texaský masakr motorovou pilouFilm podle skutečné události, která se stala v 70. letech v Texasu. Psychopatický šílenec s motorovou pilou si ve sklepě jednoho starého domu doslova zřídil lidské řeznictví. Po několika málo letech byl na toto téma natočen první béčkový horor. Toto je jeho nové zpracování.

Texaský masakr motorovou pilouParta mladých lidí jede na koncert. Během jízdy kouří trávu a jinak dovádí a jen tak tak, že nesrazí ženu, která se úplně duchem nepřítomna potácí uprostřed silnice. Tak jí tedy zastaví a svezou. Když ale cizí žena zjistí, kam jedou, tak k jejich zděšení přímo před nimi spáchá sebevraždu. Díky této náhodě se dostanou úplně jinam než chtěli. Lístky na koncert jejich oblíbené kapely jsou jim najednou celkem k ničemu. V nejbližším motorestu, který najdou, zavolají šerifa, ale musejí jet za ním.

Texaský masakr motorovou pilouBěhem času zjistí, že je v tomto místě něco nenormálního. Nebo tu spíš nic není normální. Situace začne být vážnější, když se začnou postupně ztrácet v jednom starém domě. Za celým texaským masakrem stojí jeden šílenec s motorovou pilou, který se narodil s deformovaným obličejem a nyní se mstí všem, kteří se k němu dostanou. Úplně sám by ale nebyl zas takový soupeř, ale jako by mu všichni v jeho okolí pomáhali - někteří úmyslně, někteří mimoděk...

Nové zpracování zapomenutého příběhu je pěkný, ale stále béčkový, horor, který je děsivý především pomyšlením na to, že se skutečně stal. Nemůžu si pomoci, ale atmosférou filmu mi připomíná Jeepers Creepers.

O filmu:

Oficiální web: The Texas Chainsaw Massacre
Režie: Marcus Nispel
V hlavních rolích: Jessica Biel, Jonathan Tucker, R. Lee Ermey, David Dorfman

Rok:
USA 2003

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Videl sem oba díly

(Kimbo, 6. 10. 2008 18:59)

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to se doopravdy stalo

FUCK OFF

(FUCK OFF, 10. 8. 2008 19:55)

TEXASKÝ MASAKR NA TOHO CO TY STRÁNKY TAKY VYSRAL!!!!

ffffffdddddddddddddddd

(ffffffffff, 27. 9. 2007 18:34)

moc hhuza

hororka

(ivca, 1. 8. 2007 21:07)

des a hruza videla jsem to pocatek a konec docela des ale kdys si nekdo zvykne na horory tak to je super ja miluju horory kdybyste mneli nejake fotky nebo neco tak se prijdu mrknout tak jo caute